O nas

Nasza firma zajmuje się przesyłkami kurierskimi od 2013 roku. Wysłaliśmy w tym czasie ponad 100  000 przesyłek. Współpracujemy z wiodącymi na rynku firmami kurierskimi, takimi jak DPD, DHL, GLS, Geis Parcel i Geis Cargo. Biorąc pod uwagę nasze doświadczenie i sytuację rynkową chcielibyśmy zaproponować Państwu współpracę w zakresie obsługi przesyłek kurierskich zarówno krajowych jak i zagranicznych. W myśl zasady „rzeczy niemożliwe załatwiamy od ręki, na cuda trzeba chwilę zaczekać” organizujemy transport praktycznie każdego towaru. Proponujemy przesyłki dokumentów, paczek, palet, palet niestandardowych, transporty cało pojazdowe, indywidualne oraz doładunki

 

 

Szanowni Klienci, 

Informujemy, że Nasza działalność ma zakres doradctwa i pomocy w składaniu zleceń. Wszelkie roszczenia względem nieterminowych doręczeń, zaginięć lub uszkodzeń przesyłek należy kierować do Naszych partnerów biznesowych tj. DHL, DPD, GEIS, GEIS CARGO, GLS. Oczywiście oferujemy Państwu pełną pomoc w zakresie dochodzenia uzasadnionych roszczeń.

 

Przypominamy również, że składając zlecenie za naszym pośrednictwem zakceptowali Państwo regulamin i politykę prywatności nadajpake.pl oraz regulamin wybranego przewożnika.